O firmie

Firma Holsbud świadczy usługi glazurnicze od 2000 roku. Działamy na terenie Śląska Cieszyńskiego i Podbeskidzia. Oferujemy układanie płytek, kafelkowanie i inne usługi z zakresu usług remontowych. Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wykonujemy prace w obiektach przemysłowych, budynkach jedno i wielorodzinnych. Zajmujemy się montażem okładzin ściennych, kładzeniem posadzek, kładzeniem płytek na schodach wewnętrznych i zewnętrznych. Wykonujemy również hydroizolacje balkonów i hydroizolacje tarasów.

 

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte kwalifikacje pozwalają nam na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Cechuje nas profesjonalizm, w pracy wykorzystujemy zaawansowane narzędzia, zależy nam również na wysokiej jakości efektu końcowego, jaki po sobie zostawiamy, dlatego pracując dbamy nawet o najmniejszy szczegół. Uczestnicząc w wielu szkoleniach, rozwijamy uzyskane wcześniej umiejętności i zdobywamy wiedzę o najnowszych technologiach.

 

Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie realizowanej usługi. Na tle innych firm świadczących usługi glazurnicze w regionie wyróżnia nas terminowość i konkurencyjne ceny. Jesteśmy pewni o jakość końcowej realizacji, dlatego na wykonane prace udzielamy gwarancji.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta, oferujemy układanie płytek wielkoformatowych i montaż spieków kwarcowych, co czyni naszą firmę jeszcze bardziej atrakcyjną.


Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych – przekonaj się o tym!
Działamy na terenie miejscowości: Bielsko-Biała, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Skoczów, Brenna i w okolicach.

Kontakt

Czekamy na Ciebie!

HOLSBUD Holeksa Sławomir
43-436 Górki Wielkie
ul. Szpotawicka 15
*pola obowiązkowe
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.